Jak:

Pomoci přikládání barevných šátků k obličeji se dozvíte jaký jste základní typ (jaro, léto, podzim, zima) a následně podtyp (každý základní typ se rozděluje na tři podtypy). Tento rozšířený druh barevné typologie Vám umožní kombinovat větší spektrum barev a dokonce vytvářet mix ze studených i teplých odstínů. S sebou si odnášíte barevné kartičky do peněženky, které Vám usnadní výběr a nákup oblečení v obchodě.

Proč:

Už se Vám stalo že jste udělali chybu např. ve výběru barvy vlasů, která Vám neslušela nebo jste si pořídili kus oděvu, který jste raději nechávali ve skříni, protože v té barvě jste se necítili dobře? Pokud ano nebo pokud chcete se toho vyvarovat, tahle služba je pro Vás. Naučím Vás jak se orientovat ve světě barev, dokážete si vybrat barvy, které se Vám libí a sluší, a v neposlední řádě které se hodí pro dané místo v daném čase. Služba je určená jak pro ženy tak i pro muže.

Jako bonus Vás naučím speciálním technikám stylisty, dozvíte se které barvy k sobě nejvíce ladí pro Vaše zajímavé a netriviální kombinace!

Možnost následného asistování(doprovodu) při nákupu oblečení, dekorativní kosmetiky apod. nebo při návštěvě kadeřnického salónu.